Auna 0

Páskový mikrofon AunaCRM15 je velmi citlivé záznamové médium pro různé oblasti využití. Správně všakbude využit při... více informací »
Auna 0
Značka: Auna
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Páskový mikrofon AunaCRM15 je velmi citlivé záznamové médium pro různé oblasti využití. Správně všakbude využit při...

Páskový mikrofon AunaCRM15 je velmi citlivé záznamové médium pro různé oblasti využití. Správně všakbude využit při nahrávání zvukově kvalitních vokálů, zpěvu a dá nahrávkám teplýzvuk, jaký lze slyšet především na deskách z 50. a 60. let.Zvláštní pozornost je kladena na bidirekcionální směrovou charakteristiku veformě osmičky, která umožňuje oboustranné nahrávání, a tím usnadňuje inahrávání duetů nebo dialogů.O profesionální umístění ve studiu s nízkými vibracemi a v pěvecké kabině sestará pavouk studiového mikrofonu CRM15, jehož závit umožňuje montáž na běžném5/8″stativu. Pro 3/8″ stativový závit je dodáván vhodný adaptér.Retrospektivní působící vintage korpus Auna mikrofonu je vyroben z čistéhohliníku.Když se profesionální mikrofon Auna CRM15 nepoužívá, lze jej uložit dopolstrované dřevěné krabice, která ho komplexně chrání před prachem,nečistotami a dalšími nepříznivými vlivy.

Žádaný produkt Auna 0 od značky se zárukou kvality Auna máte možnost najít právě teď v naší nabídce za báječnou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 2 599 Kč.