Ibiza 0

Prototyp z třídy oblíbených Ibiza boxů.Vysoce technicky výkonné, 2-způsobové aktivní boxy jsou ideální k využití ve středně... více informací »
Ibiza 0
Značka: Ibiza
9 659 Kč
Ověřit dostupnost
Prototyp z třídy oblíbených Ibiza boxů.Vysoce technicky výkonné, 2-způsobové aktivní boxy jsou ideální k využití ve středně...

Prototyp z třídy oblíbených Ibiza boxů.Vysoce technicky výkonné, 2-způsobové aktivní boxy jsou ideální k využití ve středně velkých a velkých prostorách a díky odolnému ABS krytu také pro volnočasové aktivity v přírodě.Se svými vstupy a výstupy se box může integrovat do všech běžných PA ozvučených systémů.Vsazená příruba otevírá různé možnosti rozmístění. Ibiza aktivní boxy mohou v rámci série nahromadit a za pomoci spolu dodaných úhlových stojanů tak vytvořit jevištní monitor.Ibiza reproduktor se ideálně hodí díky rukojetím, srovnatelně malé váze a rozměrům na transport a pasuje do jakéhokoliv úložného prostoru.Toto zařízení je vynikající při pořádání módních přehlídek, vernisáží a svateb.Díky snadnému šedému tónu je jakékoliv poškození nepatrné.

Oblíbený a akční produkt Ibiza 0 od značky s dlouholetou historií Ibiza lze získat na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. Nyní nakoupíte za 9 659 Kč.