Přenosné rádio PHILIPS AE2160/00C

Praktické přenosné rádio s možností napájení prostřednictvím baterií nebo síťového adaptéru vás už nikdy nenechá bez informací nebo... více informací »
Přenosné rádio PHILIPS AE2160/00C
Značka: Philips
999 Kč
Ověřit dostupnost
Praktické přenosné rádio s možností napájení prostřednictvím baterií nebo síťového adaptéru vás už nikdy nenechá bez informací nebo...

Praktické přenosné rádio s možností napájení prostřednictvím baterií nebo síťového adaptéru vás už nikdy nenechá bez informací nebo příjemné hudby. Využijete ho všude tam, kde není dostupný zdroj elektrické energie.Výdrž jedné sady baterií je až 300 hodinVynikající reprodukce zvuku mono reproduktorem s výkonem 300 mwMožnost připojení sluchátek pro lepší hudební zážitkyRádio je kompatibilní s pásmy VKV i SVDíky prodloužené provozní době a pohodlnému ovládání je ideálním společníkem do přírody či na chalupuVyrobené společností Philips Přenosné rádio PHILIPS AE2160/00C značky Philips.

Přenosné rádio PHILIPS AE2160/00C – napájení prostřednictvím baterií nebo síťového adaptéru, výdrž jedné sady baterií je až 300 hodin, možnost připojení sluchátek – kompatibilní s pásmy VKV i SV. .

Nový kousek Přenosné rádio PHILIPS AE2160/00C od spolehlivého výrobce Philips jde sehnat aktuálně za rozumné peníze! Nabídka již od 999 Kč.