Set sadbovačů a nářadí 14 v 1 RESPANA

Set sadbovačů a nářadí 14 v 1 RESPANA vytváří ty nejlepší podmínky pro růst sazenic. Sada s nářadím obsahuje všechno, co... více informací »
Set sadbovačů a nářadí 14 v 1 RESPANA
Značka: Prosperplast
799 Kč
Ověřit dostupnost
Set sadbovačů a nářadí 14 v 1 RESPANA vytváří ty nejlepší podmínky pro růst sazenic. Sada s nářadím obsahuje všechno, co...

Set sadbovačů a nářadí 14 v 1 RESPANA vytváří ty nejlepší podmínky pro růst sazenic. Sada s nářadím obsahuje všechno, co potřebujete k setí nebo řezání rostlin. Transparentní víko s větracími otvory brání zapaření rostlin, zajišťují jim dokonalé mikroklima a chrání je před hmyzem. Kompaktní rozměry sadbovačů umožňují pěstování bylinek nebo zeleniny přímo v kuchyni. Set obsahuje 3 miniskleníky, podložku a 4 kusy nářadí (sázecí kolík, misku na zeminu, hrábě a lopatku).
Rozměry: délka 57,6 cm, šířka 46 cm, výška 19 cm. Hmotnost 2956 g.
Set sadbovačů a nářadí 14 v 1 RESPANA
Ideální pro pěstování bylinek, sazenic a dalších rostlin
Transparentní víka
Regulační ventilační otvory
Pěstování v domácích podmínkách Set sadbovačů a nářadí 14 v 1 RESPANA značky Prosperplast.

Set sadbovačů a nářadí 14 v 1 RESPANA – pro nejlepší růstové podmínky sazenic, ventilační otvory ve víku, sada nářadí k setí a řezání rostlin, ochrana před hmyzem, dokonalé mikroklima, pro pěstování doma – . plast.

Tento oblíbený kus Set sadbovačů a nářadí 14 v 1 RESPANA od značky Prosperplast lze sehnat momentálně opravdu výhodně! Aktuálně v akci od 799 Kč.