Malone PW-15A-M, dvojice aktivních reproduktorů,(15 „),4000 W

Malone PW-58A-M jsou osvědčené aktivní reproduktory se silným výkonem a vyváženým zvukovým obrazem, vhodné pro profesionální... více informací »
Malone PW-15A-M
Značka: Malone
15 889 Kč
Ověřit dostupnost
Malone PW-58A-M jsou osvědčené aktivní reproduktory se silným výkonem a vyváženým zvukovým obrazem, vhodné pro profesionální...

Malone PW-58A-M jsou osvědčené aktivní reproduktory se silným výkonem a vyváženým zvukovým obrazem, vhodné pro profesionální ozvučování.Své výkonnostní maximum dosahují reproduktory při 1000 W, přičemž v nejvyšších polohách jsou omezeny buď basy, nebo výšky, čímž vzniká opravdu kvalitní, dynamický a diferencovaný zvukový obraz, který můžete pomocí nastavitelného crossoveru a 0/180 ° fázovému obratu přizpůsobit prostorovým podmínkám a žánru.Profesionální porty umožňují propojení setu s různými druhy techniky.Pomocí 35mm hnízd, které se nacházejí na spodní straně, můžete tyto aktivní reproduktory pomocí prodlužovacích tyčí použít jako části víceúrovňových konstrukcí.Instalace reproduktorů je díky bočním úchytům velmi jednoduchá a rychlá.Před nechtěnými vnějšími vlivy chrání reproduktory robustní konstrukce.Tento set je vhodný pro ozvučování koncertů a jiných akcí pro až 350 osob.

Neodolatelný kousek Malone PW-15A-M, dvojice aktivních reproduktorů,(15 "),4000 W od našeho předního výrobce Malone snadno naleznete právě dnes téměř zdarma. Nabídky již od 15 889 Kč.