Malone PW-18P-M, pár pasivních reproduktorů 18″ (46cm) 2500W

Malone PW-18P-M je profesionálnípasivní reproduktor s vysokým výkonem a excelentními parametry.Jack a Speakon konektory... více informací »
Malone PW-18P-M
Značka: Malone
14 149 Kč
Ověřit dostupnost
Malone PW-18P-M je profesionálnípasivní reproduktor s vysokým výkonem a excelentními parametry.Jack a Speakon konektory...

Malone PW-18P-M je profesionálnípasivní reproduktor s vysokým výkonem a excelentními parametry.Jack a Speakon konektory umožňujípřipojit tyto reprobedny do každé standardní sestavy. Reproduktory poskytujíimpozantní výkon 1250WRMS při zachování čistoty basů i výšek I při limitníchúrovních výkonu.Díky standardní 35mm přírubě lzek reproduktorům snadno připojit prodlužovací tyč a snadno je tak připojit kjiným Malone reproduktorům a tím vytvořit vícepatrový set.Sestavení, demontáž a přepravajsou snadné s pomocí bočních madel. Robustní konstrukce chrání tyto pasivníreproduktory před poškozením při Vašem turné.Tato sestava dělá z Malone PW-18P-M ideální reproduktory na koncerty ajiné příležitosti pro až 550 posluchačů.

Výjimečný produkt Malone PW-18P-M, pár pasivních reproduktorů 18" (46cm) 2500W od oblíbené značky se zárukou kvality Malone můžete najít právě teď v nabídce za akční cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 14 149 Kč.