Klarstein Horkovzdušná fritéza Prime Air 1500W 23 l Časovač 8 programů

Zdravé a chutné smažení: S horkovzdušnou fritézou Klarstein Klarstein Prime Air můžete připravit více než jen křupavé... více informací »
Klarstein Horkovzdušná fritéza Prime Air 1500W 23 l Časovač 8 programů
Značka: Klarstein
4 599 Kč
Ověřit dostupnost
Zdravé a chutné smažení: S horkovzdušnou fritézou Klarstein Klarstein Prime Air můžete připravit více než jen křupavé...

Zdravé a chutné smažení: S horkovzdušnou fritézou Klarstein Klarstein Prime Air můžete připravit více než jen křupavé hranolky. V mini troubě je k dispozici 8 volitelných programů pro přípravu občerstvení a pokrmů. Tajemství trouby Prime Air spočívá v 1500W topném systému, který smaží, peče, griluje nebo opéká pomocí horního, spodního a konvekčního ohřevu. Velký vnitřní prostor o objemu 23 litrů nenechá téměř žádné přání na přípravu nevyplněné a pojme i celé kuře na rožni. Zároveň je horkovzdušná fritéza Klarstein Prime Air díky své konstrukci mini trouby mimořádně kompaktní a nezabere na příborníku více místa než běžná fritéza! Rozsáhlá sada příslušenství se optimálně hodí pro všechny možnosti použití.

Zcela unikátní produkt Klarstein Horkovzdušná fritéza Prime Air 1500W 23 l Časovač 8 programů od skvělého výrobce Klarstein k dostání momentálně za neuvěřitelně výhodnou cenu. Za bezkonkureční cenu 4 599 Kč.