Palisáda zahradní 270 cm

Palisáda zahradní 270 cm je praktický zahradní obrubník do vaší zahrady. Používá se k ohraničení záhonů, trávníků,... více informací »
Palisáda zahradní 270 cm
Značka: Prosperplast
439 Kč
Ověřit dostupnost
Palisáda zahradní 270 cm je praktický zahradní obrubník do vaší zahrady. Používá se k ohraničení záhonů, trávníků,...

Palisáda zahradní 270 cm je praktický zahradní obrubník do vaší zahrady. Používá se k ohraničení záhonů, trávníků, chodníků apod.  Díky ostrému klínu se snadno zapichuje do země a vytváří optickou hranici. Velmi jednoduše se tvaruje do různých tvarů. Využijete ji i v případě vyvýšeného terénu nebo výjimečně bujné vegetace.Materiál: plast odolný vůči povětrnostním vlivům. Rozměry: délka 270 cm, výška nad zemí 15,5 cm, průměr kolíku 5 cm, celková výška palisády 24 cm. Snadná montáž i demontáž. Obsah balení 10 ks.Zahradní palisáda – obrubník270 cmK ohraničení záhonů, trávníků nebo chodníkůSnadné zapichování do zeměVelmi odolný, mrazuvzdorný plastSnadná montáž i demontáž10 ks v balení Palisáda zahradní 270 cm značky Prosperplast.

Palisáda zahradní 270 cm – praktický zahradní obrubník, ostrý klín pro zapichování do země, jednoduché tvarování do tvarů, plast odolný vůči povětrnostním vlivům, snadná montáž i demontáž – . plast.

Vynikající produkt Palisáda zahradní 270 cm od známého předního výrobce Prosperplast můžete koupit právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Aktuálně výhodně za 439 Kč.