Gramercy Chladicí taška, 38 litrů, izolovaná, nepropustná, 3 možnosti nošení

Naše chladicí taška od Gramercy by Klarstein je ideální pro uchování studených věcí v chladu a teplých věcí v teple - po celé... více informací »
Gramercy Chladicí taška
Značka: Gramercy
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Naše chladicí taška od Gramercy by Klarstein je ideální pro uchování studených věcí v chladu a teplých věcí v teple - po celé...

Naše chladicí taška od Gramercy by Klarstein je ideální pro uchování studených věcí v chladu a teplých věcí v teple – po celé hodiny! Izolovaná cestovní taška je zcela nepropustná a má stejně izolovanou vnější kapsu, která chrání vaše elektronická zařízení před tekutinami a umožňuje snadný přístup ke klíčům. Chladicí tašku lze nosit buď přes rameno jako kabelku, přes tělo s nastavitelným odnímatelným ramenním popruhem, nebo bokem v obou rukou a přenášet tak horkou pizzu nebo nanuk. Navíc si nemusíte dělat starosti s čištěním – naše přenosná chladnička je omyvatelná a dá se složit na plocho pro snadné skladování!

Zajímavý kousek Gramercy Chladicí taška, 38 litrů, izolovaná, nepropustná, 3 možnosti nošení od populární značky Gramercy je k dispozici v naší online nabídce extra se slevou! Cenově vychází na 1 099 Kč.