Truhlík se zavlažovacím systémem BALCONY CAN 50 cm

Truhlík se zavlažovacím systémem BALCONY CAN 50 cm usnadní zavlažování vašich rostlin. Je vhodný pro celoroční venkovní i... více informací »
Truhlík se zavlažovacím systémem BALCONY CAN 50 cm
Značka: Prosperplast
109 Kč
Ověřit dostupnost
Truhlík se zavlažovacím systémem BALCONY CAN 50 cm usnadní zavlažování vašich rostlin. Je vhodný pro celoroční venkovní i...

Truhlík se zavlažovacím systémem BALCONY CAN 50 cm usnadní zavlažování vašich rostlin. Je vhodný pro celoroční venkovní i vnitřní použití. Kvalitní plast, z kterého je vyrobený, je odolný vůči UV záření a povětrnostním podmínkám.
Použití:
Na dno černé separační vložky nasypte substrát a vložte rostlinu. Substrátem vyplňte i volný prostor, který je mezi balem rostliny, separační vložkou a truhlíkem. Do výřezu v separační vložce vložte vodoznak. Po zalití se v místě mezi separační podložkou a dnem truhlíku vytvoří větší zásoba vody, která ušetří a usnadní zalévání. Stav vody mezi separační podložkou a truhlíkem ukazuje vodoznak.
Truhlík se zavlažovacím systémem
Odolný plast
Délka 50 cm
Šířka 19 cm
Výška 16 cm
Hmotnost 500 g
Objem 7,5 l
  Truhlík se zavlažovacím systémem BALCONY CAN 50 cm značky Prosperplast.

Truhlík se zavlažovacím systémem BALCONY CAN 50 cm – zavlažovací systém, snadné zavlažování rostlin, pro vnitřní použití i pro celoroční venkovní, kvalitní plast odolný vůči UV záření a povětrnostním podmínkám – . plast.

Unikátní a žádaný výrobek Truhlík se zavlažovacím systémem BALCONY CAN 50 cm od výrobce se zárukou kvality Prosperplast snadno seženete zde nyní za příznivou cenu. Zrovna nyní za cenu 109 Kč.