Potah na žehlící prkno air comfort xl

5 vrstvá high-tech tkanina potahu optimálně odráží páru a teplo. Povlak má certifikát Öko-Tex Standard 100. Lze jej rychle přitáhnout a upevnit... více informací »
Potah na žehlící prkno air comfort xl
Značka: WENKO
479 Kč
Ověřit dostupnost
5 vrstvá high-tech tkanina potahu optimálně odráží páru a teplo. Povlak má certifikát Öko-Tex Standard 100. Lze jej rychle přitáhnout a upevnit...

5 vrstvá high-tech tkanina potahu optimálně odráží páru a teplo. Povlak má certifikát Öko-Tex Standard 100. Lze jej rychle přitáhnout a upevnit pomocí napínací spony. Včetně 2 napínáků. S tímto potahem ušetříte až 50 % času – zajišťuje optimální absorpci vodní páry, takže je vhodný i pro žehlení s využitím všech typů napařovacích žehliček. Vnitřní hliníková vrstva odráží teplo z horké žehličky a může snížit dobu žehlení až o 50 %. Hladký, kluzký povlak snižuje tření žehličky a zajišťuje pohodlné žehlení. 4 mm komfortní polstrování. Vhodné na prkna o velikosti 140 x 48 cm Potah na žehlící prkno air comfort xl značky WENKO.

Tento exkluzivní produkt Potah na žehlící prkno air comfort xl značky WENKO jednoduše můžete sehnat zrovna levně. Nabídky od 479 Kč.