Auna CS Comp 8, HiFi sestava do auta, sada reproduktorů / 6kanálový koncový zesilovač

Auna CS Comp 8 představuje bohatou a vzájemně vyladěnou sestavu. Maximální celkový výkon 4800 W reproduktorové sestavy rozdělují... více informací »
Auna CS Comp 8
Značka: Auna
3 859 Kč
Ověřit dostupnost
Auna CS Comp 8 představuje bohatou a vzájemně vyladěnou sestavu. Maximální celkový výkon 4800 W reproduktorové sestavy rozdělují...

Auna CS Comp 8 představuje bohatou a vzájemně vyladěnou sestavu. Maximální celkový výkon 4800 W reproduktorové sestavy rozdělují a vedou dvě frekvenční výhybky na dva hlubokotónové reproduktory, dva středotónové reproduktory a dva tweetery.Zesilovač disponuje max. výkonem 4800 W a plynule regulovatelným filtrem dolní propusti. Přitom se dá zesilovač používat v 5/3/2kanálovém provozu a také přemostit.Ve výsledku vytváří HiFi sestava do auta výrazně vykreslené zvukové panorama a přesné nastavení. Výkonnost sestavy je skryta za černým tělem.Sestava do auta Auna CS Comp 8 se dodává včetně kabeláže a montážního materiálu, který umožňuje snadnou instalaci.

Ve slevě výrobek Auna CS Comp 8, HiFi sestava do auta, sada reproduktorů / 6kanálový koncový zesilovač od předního výrobce Auna jednoduše seženete zde nyní až neuvěřitelně levně! Nyní pořídíte za 3 859 Kč.