domekbytzahrada.cz

Bezdrátová nabíječka s nočním světlem

Výjimečný produkt Bezdrátová nabíječka s nočním světlem originál od výrobce Yeelight jednoduše pořídíte online trvale výhodně. Výhodně za skvělou cenu 899 Kč.
EAN: 6971906060198
Bezdrátová nabíječka s nočním světlem
Ověřit dostupnost
Značka: Yeelight
899
Popis produktu

Nabíjejte svůj telefon chytře, jednoduše a bez kabelů. Bezdrátová nabíječka s nočním světlem v elegantním a jednoduchém designu byla navržena profesionálně tak, aby vyzařovala teplé světlo o 2700 K, které je pro člověka přirozenější a neruší při spánku. Noční světlo je vyjímatelné a můžete ho využít kdekoliv mimo nabíječku. Je vybavené vlastním akumulátorem a magnetem, který dovoluje světlo přichytit na jakoukoliv kovovou plochu. Vrácení světla zpět na nabíječku je díky magnetickému systému snadné. Základní deska je navržena tak, aby bezpečně zvládla nadměrné proudové napětí. Nabíjecí podložka se automaticky vypne ve chvíli, kdy přijde do kontaktu s cizím kovovým předmětem (klíče, nůžky aj.) Lampička se plně nabije za 3 – 4 hodiny. Při plném nabití vydrží svítit až 11 hodin bílým světlem nebo 24 hodin světlem žlutým. Podložka podporuje rychlé nabíjení u velkého počtu kompatibilních mobilních zařízení.Rozměry: 9 x 5,5 x 23,9 cm. Materiál: ABS + PC plast.Bezdrátová nabíječka s nočním světlemElegantní a jednoduchý designZapadne do každého interiéruRychlé nabíjení mobilních telefonůOdnímatelné, přenosné světlo s magnetem k přichyceníTeplé světlo 2700 KStudené světlo 5000 KPlné nabití lampičky 3 – 4 hodVýdrž svícení při plném nabití: 11 hod bílé světlo/ 24 hod žluté světloVstup: 5 V, 12 V 2AVýstup 15 W max. Bezdrátová nabíječka s nočním světlem značky Yeelight.

Bezdrátová nabíječka s nočním světlem – plné nabití lampičky 3 – 4 hod, výdrž svícení při plném nabití: 11 hod bílé světlo/ 24 hod žluté světlo – . plast.

Další produkty od výrobce Yeelight