DURAMAXX Basic Blue, set na hledání zlata

DURAMAXX Basic Blue je výbornou volbou pro všechny, kteří hledají nové hobby a cítí v sobě touhu hledat poklady. Detektor kovů... více informací »
DURAMAXX Basic Blue
Značka: DURAMAXX
4 596 Kč
Ověřit dostupnost
DURAMAXX Basic Blue je výbornou volbou pro všechny, kteří hledají nové hobby a cítí v sobě touhu hledat poklady. Detektor kovů...

DURAMAXX Basic Blue je výbornou volbou pro všechny, kteří hledají nové hobby a cítí v sobě touhu hledat poklady. Detektor kovů obsažený v setu Basic Blue má nastavitelnou citlivost a dokáže rozlišovat mezi železem a ušlechtilými kovy.Jeho vodotěsná sonda umožní prozkoumat nejen suché povrchy, ale i břehy řek nebo pláže. Zařízení má ergonomickou konstrukci, příjemnou hmotnost a nastavitelnou délku rukojeti, díky níž bude honba za pokladem příjemná i po několika hodinách.Praktický sklápěcí rýč s integrovanými kompasem, pilou a otvírákem na láhve zajistí, že budete mít po ruce vše, co byste mohli potřebovat. Zelená přenosná židle s hmotností 500 g umožní si po dlouhém hledání pohodlně odpočinout. Židle je barevně sladěná se zbytkem setu. Detektor kovů dodáváme samozřejmě s obalem na ochranu, pohodlné přenášení a uskladnění zařízení.Pro detektor kovu platí, že dokáže najít předmět o velikosti amerického čtvrt dolaru do hloubky 18 centimetrů.

Tento velmi oblíbený produkt DURAMAXX Basic Blue, set na hledání zlata značky DURAMAXX snadno můžete získat momentálně na našich stránkách se slevou! Právě teď za cenu 4 596 Kč.