Casa Chic Queensway 100, nástěnné hodiny, kovový rám, tichý chod, Ø 100 cm

Nástěnné hodiny Qeensway 100 od Casa Chic by blumfeldt s římskými číslicemi dodají každému interiéru mimořádně příjemnou... více informací »
Casa Chic Queensway 100
Značka: Casa Chic
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnné hodiny Qeensway 100 od Casa Chic by blumfeldt s římskými číslicemi dodají každému interiéru mimořádně příjemnou...

Nástěnné hodiny Qeensway 100 od Casa Chic by blumfeldt s římskými číslicemi dodají každému interiéru mimořádně příjemnou atmosféru Díky elegantnímu kovovému rámu s ručičkami ve vintage stylu se hodí do každé místnosti, od obývacího pokoje přes kancelář až po útulnou kavárnu nebo restauraci. Kvalitní strojek Quarz a lehké kovové ručičky umožňují přesné a tiché měření času. Díky absenci tikání jsou hodiny ideální pro použití v ložnici. Stylové, tiché a přesné hodiny: Nástěnné hodiny Queensway 100 od Casa Chick by blumfeldt.

Unikátní a žádaný produkt Casa Chic Queensway 100, nástěnné hodiny, kovový rám, tichý chod, Ø 100 cm od našeho výrobce Casa Chic snadno seženete momentálně v naši nabídce extra se slevou. Nyní získáte od 1 299 Kč.