Čepice s čelovým světlem Extol LIGHT

Tento unikátní kus Čepice s čelovým světlem Extol LIGHT originál od výrobce Extol jednoduše můžete najít nyní opravdu výhodně! Nyní za akční cenu 299 Kč. EAN: 8595126983884
Čepice s čelovým světlem Extol LIGHT
Značka: Extol
299 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Kamkoliv do přírody nebo musíte-li po setmění do sklepa, na půdu či na zahradu, tam všude se hodí světlo navíc. Čepice s čelovým světlem Extol LIGHT umožní mít volné ruce. Praktická zimní čepice je vybavena nabíjecím LED čelovým světlem, které tvoří 4 SMD LED diody. Čelovka disponuje 3 režimy svícení a je odnímatelná. Zadní strana je opatřena odrazovou reflexní nášivkou. Nabíjí se jednoduše prostřednictvím USB kabelu. Čepice je ušitá z kvalitního teplého a elastického materiálu. Po odejmutí světla ji můžete snadno prát v pračce.
Světelný tok: 4 x 45 lm. Napájení: Li-ion 300 mAh, USB. Výdrž baterie: cca 2 hod. Doba nabíjení: cca 3 hod. Hmotnost včetně baterie: černá s třpytkou a bambulí 123 g, černá 88 g, šedá 88 g, šedá-růžová 88 g.
 
Čepice s čelovým světlem Extol Light
Výběr 4 barev
Zadní část – odrazová reflexní nášivka
Univerzální velikost – elastická
Kvalitní hřejivý materiál
Ideální do přírody
Volné ruce
3 režimy svícení: 100 %, 75 %, 50 %
4 x LED SMD – vyjímatelná svítilna
Bez svítilny možnost praní v pračce
Baterie Li-ion 300 mAh
Výdrž baterie cca 2 hod
Nabíjení USB – cca 3 hod Čepice s čelovým světlem Extol LIGHT značky Extol.

Čepice s čelovým světlem Extol LIGHT – univerzální velikost – elastická, kvalitní hřejivý materiál, 3 režimy svícení: 100 %, 75 %, 50 % – výdrž baterie cca 2 hod., Baterie Li-ion 300 mAh, nabíjení USB – cca 3 hod, bez svítilny možnost praní v pračce. acryl, polyester.