Vánoční stromek tmavá jedle 180 cm

Vánoční stromek tmavá jedle 180 cm je skvělou napodobeninou živého a zcela naplní krásnou vánoční atmosféru. Stromeček se dodává v rozloženém... více informací »
Vánoční stromek tmavá jedle 180 cm
Značka: MarexTrade
949 Kč
Ověřit dostupnost
Vánoční stromek tmavá jedle 180 cm je skvělou napodobeninou živého a zcela naplní krásnou vánoční atmosféru. Stromeček se dodává v rozloženém...

Vánoční stromek tmavá jedle 180 cm je skvělou napodobeninou živého a zcela naplní krásnou vánoční atmosféru. Stromeček se dodává v rozloženém stavu a velmi jednoduše a rychle ho složíte podle přiloženého obrázkového návodu. Drobné opadávání umělé fólie při manipulaci se stromečkem je běžný jev.Rozměry: výška 180 cm. Materiál: plast.Vánoční stromek tmavá jedleVýška 180 cmPřiložený obrázkový návod ke snadnému sestavení Vánoční stromek tmavá jedle 180 cm značky MarexTrade.

Vánoční stromek tmavá jedle 180 cm – přiložený obrázkový návod ke snadnému sestavení – přiložený obrázkový návod ke snadnému sestavení. plast.

Tento akční kus Vánoční stromek tmavá jedle 180 cm od předního výrobce MarexTrade pohodlně pořídíte na našich stránkách teď za výprodejovou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 949 Kč.