Casa Chic Finsbury, rám na obrázky, obdélníkový, fotografie 40 x 30 cm, pasparta, plexisklo

S jednoduchým fotorámečkem z pravého dřeva Finsbury od Casa Chic by blumfeldt zvýrazníte vaše fotky a obrázky ve formátu na... více informací »
Casa Chic Finsbury
Značka: Casa Chic
499 Kč
Ověřit dostupnost
S jednoduchým fotorámečkem z pravého dřeva Finsbury od Casa Chic by blumfeldt zvýrazníte vaše fotky a obrázky ve formátu na...

S jednoduchým fotorámečkem z pravého dřeva Finsbury od Casa Chic by blumfeldt zvýrazníte vaše fotky a obrázky ve formátu na výšku i na šířku. Buďte flexibilní a vytvořte si krásné nástěnné koláže nebo naaranžujte své oblíbené fotografie na příborník nebo poličku. Přiložená pasparta ponechává výběr vhodné části obrázku na vás. Jednoduchý profil rámu zajišťuje nenápadnou eleganci a přední sklo z plexiskla chrání před prachem a nečistotami.Pro domov plný krásných vzpomínek: obrazový rám Finsbury od Casa Chic by blumfeldt dovedně prezentuje výjimečné okamžiky.

Hodně oblíbený výrobek Casa Chic Finsbury, rám na obrázky, obdélníkový, fotografie 40 x 30 cm, pasparta, plexisklo od kvalitního výrobce Casa Chic je k dostání aktuálně na našich stránkách za příznivou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 499 Kč.