Palisáda zahradní 405 cm

Palisáda zahradní 405 cm je praktický zahradní obrubník s lemem, po kterém snadno můžete přejíždět sekačkou. Používá se k... více informací »
Palisáda zahradní 405 cm
Značka: Prosperplast
429 Kč
Ověřit dostupnost
Palisáda zahradní 405 cm je praktický zahradní obrubník s lemem, po kterém snadno můžete přejíždět sekačkou. Používá se k...

Palisáda zahradní 405 cm je praktický zahradní obrubník s lemem, po kterém snadno můžete přejíždět sekačkou. Používá se k ohraničení záhonů, trávníků, chodníků apod.  Design umožňuje vnitřkem palisády pohodlně provléknout elektrické kabely. Díky ostrému klínu se snadno zapichuje do země a vytváří optickou hranici. Obrubník můžete zapichovat do oblých a kruhových tvarů.Materiál: plast odolný vůči mrazu a povětrnostním vlivům. Rozměry: délka 405 cm, výška palisády nad zemí 6 cm, průměr trnu 1,5 cm, délka trnu do země 13,5 cm. Snadná montáž i demontáž. Obsah balení 7 ks.Zahradní palisáda – obrubník405 cmK ohraničení záhonů, trávníků nebo chodníkůSnadné zapichování do zeměVelmi odolný mrazuvzdorný plastJednoduché tvarováníUmožňuje skrýt el. kabelySnadné sekání sekačkouSnadná montáž i demontá7 ks v balení Palisáda zahradní 405 cm značky Prosperplast.

Palisáda zahradní 405 cm – praktický zahradní obrubník, ostrý klín pro zapichování do země, jednoduché tvarování do tvarů, plast odolný vůči povětrnostním vlivům, snadná montáž i demontáž – . plast.

Velmi žádaný produkt Palisáda zahradní 405 cm od skvělé značky Prosperplast jednoduše pořídíte v naší online nabídce za nejnižší cenu. Nyní nakoupíte za 429 Kč.