Květináč RATO LOW + vklad 26,2 cm

Květináč RATO LOW + vklad 26,2 cm je vyrobený z vysoce kvalitního plastu a odolává nejen povětrnostním vlivům, ale i UV... více informací »
Květináč RATO LOW + vklad 26
Značka: Prosperplast
269 Kč
Ověřit dostupnost
Květináč RATO LOW + vklad 26,2 cm je vyrobený z vysoce kvalitního plastu a odolává nejen povětrnostním vlivům, ale i UV...

Květináč RATO LOW + vklad 26,2 cm je vyrobený z vysoce kvalitního plastu a odolává nejen povětrnostním vlivům, ale i UV záření. Jeho součástí je vnitřní plastová vložka. Výhodou je nízká hmotnost a snadná údržba. Je ideální do interiérů i exteriérů.Rozměry: délka 26,2 cm, šířka 26,2 cm, výška 26,6 cm. Objem: 15,8 l. Hmotnost: 1260 g. Květináč RATO LOW + vkladKvalitní plastOdolný proti UV zářeníVnitřní vkladová částNízká hmotnostIdeální doma i venku Květináč RATO LOW + vklad 26,2 cm značky Prosperplast.

Květináč RATO LOW + vklad 26,2 cm – vyjímatelný vnitřní vklad, odolný vůči UV záření, odolný vůči povětrnostním podmínkám – . plast.

Tento oblíbený produkt Květináč RATO LOW + vklad 26,2 cm od spolehlivého výrobce Prosperplast snadno můžete získat právě teď v nabídce za extra cenu. Akční cena již od 269 Kč.