Kompaktní systém s dab+ s gramofonem

Vychutnejte si hudbu v celé její pestré rozmanitosti. Na tomto kompaktním systému můžete přehrávat všechny své staré oblíbené desky, kazety a CD.... více informací »
Kompaktní systém s dab+ s gramofonem
Značka: Weltbild
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Vychutnejte si hudbu v celé její pestré rozmanitosti. Na tomto kompaktním systému můžete přehrávat všechny své staré oblíbené desky, kazety a CD....

Vychutnejte si hudbu v celé její pestré rozmanitosti. Na tomto kompaktním systému můžete přehrávat všechny své staré oblíbené desky, kazety a CD. Systém zároveň nabízí možnost přehrávání moderních digitálních médií, jako je digitální rádio DAB+ bez šumu nebo MP3. Všechny regionální stanice můžete samozřejmě přijímat také prostřednictvím rádia VHF/FM. Přehrávanou hudbu lze uložit přímo do formátu MP3. Tímto způsobem můžete zachovat staré hudební poklady pro budoucnost. Technické vlastnosti: Digitální rádio DAB+ Analogové rádio FM Gramofon s řemenovým pohonem ve třech rychlostech (33/45/78 ot./min.) Přehrávač CD přehrává také CD MP3 Kazetový magnetofon Slot USB a slot pro kartu SD/MMC pro přehrávání souborů MP3 prostřednictvím paměťového zařízení USB Přímé kódování USB pro přímé nahrávání hudby z vinylu, kazety, CD, rádia DAB/FM na USB/SD/MMC Funkce času, časovače a spánku LC displej s podsvícením Připojení sluchátek Vstup AUX (3,5 mm) 2 stereo reproduktory (2 x 4 W) Včetně dálkového ovládání Kompaktní systém s dab+ s gramofonem značky Weltbild.

Kvalitní a žádaný výrobek Kompaktní systém s dab+ s gramofonem originál od značky Weltbild snadno naleznete právě za výprodejovou cenu! Právě lze objednat jen za 3 999 Kč.