Dámská kožená peněženka Ella Linda

Oblíbený a akční výrobek Dámská kožená peněženka Ella Linda od společnosti s výborným jménem Lorenti snadno naleznete momentálně za báječnou cenu! V současnosti za 599 Kč. EAN: 5903051057069
Dámská kožená peněženka Ella Linda
Značka: Lorenti
599 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Slyšeli jste už o bezpečných peněženkách, které dokážou platební karty ochránit před krádeží digitálních dat? Dámská kožená peněženka Ella Linda není jen běžná, elegantní peněženka, ale je vybavena navíc speciální zastavovací membránou RFID proti skimmingu  (krádeži digitálních dat). Peněženka takovému podvodnému jednání velmi jednoduše zabrání. Tato chytrá technologie slouží k odstínění elektromagnetických vln a zabrání možnému nežádoucímu zkopírování dat z vaší karty. Středně velká peněženka je ušitá z vysoce kvalitní lakované kůže a uvnitř najdete mnoho místa. Uzavírá se na patent. Z vnější strany přihrádka na mince má klipový sponový uzávěr. Uvnitř peněženky je přihrádka na bankovky, průhledná přihrádka na průkaz nebo fotografii a 10 přihrádek na karty. Peněženku dodáváme v dárkovém balení.Materiál: přírodní lakovaná kůže. Rozměry: 14 x 8 x 3,5 cm.Co je skimming?Téměř všechny karty již obsahují RFID čip, díky kterému můžete provádět bezkontaktní platby. Tento čip obsahuje přístupové informace k vašemu účtu, které by mohl náhodný zloděj se skimovacím zařízením jednoduše přečíst. To může nepozorovaně provést ve veřejných dopravních prostředcích nebo tam, kde se k vám může přiblížit. Aniž by peněženku fyzicky držel v ruce, jeho zařízení přečte všechny údaje z karty. Odcizené peníze z účtu sice nebývají velké, protože při vyšších částkách je nutné zadat PIN, ale ztracené stokorunové částky zamrzí. Před touto hrozbou vás spolehlivě ochrání speciální membrána RFID uvnitř peněženky. Dámská peněženka Ella LindaVysoce kvalitní lakovaná kůžeElegantní a nadčasováSpeciální technologie RFID chrání platební karty uvnitř (proti krádeži digitálních dat)Zavírání na patent a klipový sponový uzávěrPřihrádka na minceUvnitř přihrádka na bankovky, průhledná kapsa na fotografii a 10 přihrádek na karty Dámská kožená peněženka Ella Linda značky Lorenti.

Dámská kožená peněženka Ella Linda – speciální technologie RFID chrání platební karty uvnitř (proti krádeži digitálních dat), Zavírání na patent a klipový sponový uzávěr – . kůže.