domekbytzahrada.cz

Dávkovač granulí

Tento oblíbený kus Dávkovač granulí od odblíbeného výrobce Astoreo najdete u nás teď za akční cenu! Nyní za akční cenu 2 689 Kč.
EAN: 8596115855014
Dávkovač granulí
Ověřit dostupnost
Značka: Astoreo
2 689
Popis produktu

Z domácích mazlíčků jsou to převážně psi, kteří potřebují dodržovat stravovací režim a krmné dávky. Dávkovač granulí Tesla Smart to vše zvládne udělat za vás, pokud právě nejste doma a nastal čas pravidelného krmení. Nádoba na granule je vyjímatelná a s kapacitou 4 litrů i dostatečně velká, aby v ní krmivo vydrželo několik dní. Je vhodná pro jakékoliv suché krmivo s velikostí zrna od 2 – 10 mm. Nádoba je z části průhledná pro snadnou kontrolu množství. Krmení lze jednoduše naplánovat pomocí aplikace ve vašem chytrém telefonu na několik různých časů a s různou velikostí porcí. Stejně tak můžete vydat porci krmení i manuálně stisknutím tlačítka na těl dávkovače. Záložní baterie umožňuje fungování dávkovače i při výpadku proudu. Baterie zajistí nepřerušený provoz po dobu několika dní.Rozměry: 19,3 x 19,3 x 31,1 cm.Chytrý dávkovač krmení pro psy a kočkyObjem nádoby 4 lDávkování: až 10 porcí po 10 g/porcePrůměr granulí 2 – 10 mmPřipojení WiFiZdroj napájení DC 5 V, 1A, 3 x LR20 (D) baterieProvozní teplota -10 °C až 10 °CAplikace Tesla Smart pro Android a iOSAplikace v českém jazyce Dávkovač granulí značky .

Dávkovač granulí – připojení WiFi, zdroj napájení DC 5 V, 1A, 3 x LR20 (D) baterie, provozní teplota -10 °C až 10 °C – . plast.