Bezdotykový dávkovač dezinfekce Wenko

Tento zlevněný výrobek Bezdotykový dávkovač dezinfekce Wenko od společnosti Wenko snadno můžete pořídit tady teď právě se slevou. Nabídka již od 999 Kč. EAN: 4008838312223
Bezdotykový dávkovač dezinfekce Wenko
Značka: WENKO
999 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Dezinfekce se stala součástí všech domácností a veřejných prostor. Dávkovač dezinfekce Wenko je bezdotykový a jeho použití je velmi snadné. Stačí přiložit ruce do bezprostřední blízkosti dávkovače a ten sám dodá požadované množství dezinfekce. Bezdotykovou funkcí se zabrání přenosu choroboplodných zárodků. Množství si jednoduše nastavíte dotykovým tlačítkem v horní části dávkovače. Dávkovač nekape a snadno se plní. Díky průhledné nádobce vždy uvidíte, kolik prostředku ještě zbývá.  Chytrý dávkovač pracuje na 4 x AA baterie (nejsou součástí dodávky). Je zcela nevhodný pro tekuté mýdlo, prostředky na mytí nádobí apod.Objem: 360 ml. Rozměry: 13,5 x 19,5 x 9,5 cm.Dávkovač dezinfekce WenkoBezdotykovýFunkce senzoruZabrání přenosu bakteriíRegulovatelné množství dotykovým tlačítkemStačí přiložit ruce k dávkovačiNekapeSnadno se plníPrůhledný zásobníkProvoz na 4 x baterie AA (nejsou součástí)Nevhodný pro tekutá mýdla nebo saponáty Bezdotykový dávkovač dezinfekce Wenko značky Wenko.

Bezdotykový dávkovač dezinfekce Wenko – bezdotykový, regulovatelné množství dotykovým tlačítkem, nekape – provoz na 4 x baterie AA (nejsou součástí), nevhodný pro tekutá mýdla nebo saponáty. plast, polykarbonát.