Hrací deka s tunelem

Hrací deka s tunelem nabízí 4 univerzální režimy hraní: ležení na zádech nebo na bříšku, sezení a plazení. Herní deska je odnímatelná a... více informací »
Hrací deka s tunelem
Značka: Buddy Toys
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Hrací deka s tunelem nabízí 4 univerzální režimy hraní: ležení na zádech nebo na bříšku, sezení a plazení. Herní deska je odnímatelná a...

Hrací deka s tunelem nabízí 4 univerzální režimy hraní: ležení na zádech nebo na bříšku, sezení a plazení. Herní deska je odnímatelná a umožňuje dětem 3 hrací režimy: hraní melodií, zvukové efekty a společný režim zvukových efektů a melodií. Odnímatelné závěsné hračky pro bližší interakci. Provoz na 2 baterie AA (nejsou součástí balení).Vhodné pro děti od 0 měsíců4 univerzální režimy hraníOdnímatelné závěsné hračkyPestré barvy stimulující vizuální vjemyRozvoj motorických dovedností a stimulace koordinace rukou a očíProvoz na 2 baterie AA (nejsou součástí balení) Hrací deka s tunelem značky Buddy Toys.

Hrací deka s tunelem – odnímatelné závěsné hračky – . plast.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Hrací deka s tunelem od kvalitní společnosti Buddy Toys jde pořídit zde teď skutečně levně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 799 Kč.