Dekorační sada lesní škola zvířat, 8 dílná

Hodina v lesní škole se vším, co k tomu patří. Tato dekorace je navržena velice detailně. Každá z 8 částí této sady má nádherný design. Jemná... více informací »
Dekorační sada lesní škola zvířat
Značka: Weltbild
319 Kč
Ověřit dostupnost
Hodina v lesní škole se vším, co k tomu patří. Tato dekorace je navržena velice detailně. Každá z 8 částí této sady má nádherný design. Jemná...

Hodina v lesní škole se vším, co k tomu patří. Tato dekorace je navržena velice detailně. Každá z 8 částí této sady má nádherný design. Jemná struktura srsti, jednotlivá pera, lesklé oči … ano, i drobné záhyby na košili a saku byly pečlivě zpracovány. Každá figurka je ručně malována. Jak postavičky rozmístíte je na vaší fantazii. Můžete je také darovat. Figurky jsou vyrobeny z umělého kamene. Obsah sady: učitel, tabule, muchomůrka, 4 x žáci u stolu, 1 x žák u muchomůrky Rozměry: výška cca 9 cm Dekorační sada lesní škola zvířat, 8 dílná značky Weltbild.

Kvalitní a velmi žádaný kus Dekorační sada lesní škola zvířat, 8 dílná značky Weltbild snadno získáte u nás teď opravdu výhodně! Nyní pořídíte jen za 319 Kč.