domekbytzahrada.cz

Dětské povlečení s potiskem Jednorožce, bio bavlna, eco-friendly

Vysoce kvalitní kousek Dětské povlečení s potiskem Jednorožce, bio bavlna, eco-friendly od značky s dlouholetou historií Blancheporte lze koupit právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní pořídíte od 449 Kč.
EAN: 616706090
Dětské povlečení s potiskem Jednorožce

Rychle do postele! Kouzelný svět jednorožců a duhy už čeká. Je tu dětské povlečení zn. Colombine des Petits z bio bavlny s certifikátem GOTS plné jemnosti. Z materiálu vybraného pro svou jemnost a odolnost. Pevná a pravidelná tkanina. Kvalita zn. Colombine des Petits. Povlak na polštář (63 x 63 cm) s oušky: středový potisk, 2 stejné strany. Povlak na přikrývku (140 x 200 cm) se souvislým potiskem, v typickém francouzském střihu do tvaru lahve pro zasunutí konce povlaku pod matraci: 2 stejné strany. Napínací prostěradlo (90 x 190 cm) se sladěným motivem. Bavlna s certifikátem GOTS (Global Organic Textile Standard od CERES – 0267) pocházející z biologického zemědělství, pěstovaná bez použití pesticidů, hnojiv a chemických prostředků. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216/1). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát až na 60 °C, pro ochranu životního prostředí doporučujeme prát na Dětské povlečení s potiskem Jednorožce, bio bavlna, eco-friendly značky Blancheporte.

Dětské povlečení s potiskem Jednorožce, bio bavlna, eco-friendly – – . 100% bio bavlna (57 vláken/cm2), s certifikátem GOTS: jemnější a odolnější..