Diamantové malování vlk

Tento magický obraz si můžete sami vytvořit barevnými kamínky. Kamínky jsou rozdělené do sáčků a opatřeny kódem. Plátno zase... více informací »
Diamantové malování vlk
Značka: Weltbild
439 Kč
Ověřit dostupnost
Tento magický obraz si můžete sami vytvořit barevnými kamínky. Kamínky jsou rozdělené do sáčků a opatřeny kódem. Plátno zase...

Tento magický obraz si můžete sami vytvořit barevnými kamínky. Kamínky jsou rozdělené do sáčků a opatřeny kódem. Plátno zase obsahuje legendu právě s kódy, ke kterým jsou přirazeny kamínky. Plátno má na sobě má písmena a číslice, na které se aplikují čtvercové kamínky. Hotový obraz můžete zarámovat a vyvěsit u vás doma. Umělecké dílo tak bude sloužit jako bytová dekorace. Používejte přiložené speciální pinzety, pomocí kterých lze umělé kameny snadno uchopit. Sada obsahuje vše, co potřebujete, abyste mohli ihned začít pracovat. Plátno na dřevěném rámu – 50 x 40 cm Diamantové malování vlk značky Weltbild.

Výjimečný výrobek Diamantové malování vlk od značky s dobrým jménem Weltbild jednoduše můžete najít právě nyní na našich stránkách ve výhodné akci! Teď za akční cenu 439 Kč.