OneConcept LED-Flower 15, 2x zahradní svítidlo, solární lampa, Ø 14 cm, 2 LED diody, IP44, teplá bílá

Tato energeticky úsporná oneConcept solární zahradní lampa šetrná k životnímu prostředí hravě zapadne do každé zahrady a na... více informací »
OneConcept LED-Flower 15
Značka: OneConcept
499 Kč
Ověřit dostupnost
Tato energeticky úsporná oneConcept solární zahradní lampa šetrná k životnímu prostředí hravě zapadne do každé zahrady a na...

Tato energeticky úsporná oneConcept solární zahradní lampa šetrná k životnímu prostředí hravě zapadne do každé zahrady a na každý balkon a přitom přesvědčí solární provozem a obzvlášť úsporným LED osvětlením.OneConcept solární lampa je vybavena dvěma LEDkami a malým solárním panelem, který během dne nasává sluneční energii, aby večer mohl znovu zářit prostřednictvím LEDek do temnoty noci. Lampu můžete přišroubovat bez podstavce, aby sluneční paprsky dopadaly přímo na solární panel, není to ale nezbytností. Díky zabudovanému automatismu (integrovaný senzor stmívání se) začínají lampy svítit již při stmívání. Během dne načerpaná energie by měla ve večerních a nočních hodinách vystačit na cca 4-6 hodin osvětlení.Solární lampy oneConcept jsou navíc vybaveny i ochranným spojem, který se postará o odpovídající způsobilost provozu v exteriéru. Díky hladkému ale velmi stabilnímu povrchu je možné solární lampu bezproblémově zbavit nečistot způsobených negativními povětrnostními vlivy.OneConcept lampa je dodávána s dvoudílným hrotem, který můžete jednoduše zasunout do všech druhů půdy.Solární lampa se postará o bílé, uvolněné prostředí v zahradě nebo na balkoně, ale vypadá velmi dobře i jako osvětlení chodníku na větších pozemcích nebo na festivalech.

Diskontní výrobek OneConcept LED-Flower 15, 2x zahradní svítidlo, solární lampa, Ø 14 cm, 2 LED diody, IP44, teplá bílá od top značky OneConcept pořídíte na našich stránkách teď právě pořád výhodně. Zrovna teď v akci za 499 Kč.