Skytec par 30,5 cm DJ PA reproduktorov, 2X reproduktor 2000W

Pár výkonných dvoucestných kompaktních reproduktorů s 30 cm subwooferem.Odolná ABS konstrukce. Vhodné pro montáž na stojan.... více informací »
Skytec par 30
Značka: Skytec
5 149 Kč
Ověřit dostupnost
Pár výkonných dvoucestných kompaktních reproduktorů s 30 cm subwooferem.Odolná ABS konstrukce. Vhodné pro montáž na stojan....

Pár výkonných dvoucestných kompaktních reproduktorů s 30 cm subwooferem.Odolná ABS konstrukce. Vhodné pro montáž na stojan. Úhlový stojan pro použití jako pódiový monitor.Pro model z oblíbené rodiny Skytec pasivních reproduktorů.Výkonnostně je tento kompaktní dvoucestný reproduktor vhodný pro použití ve velkých prostorách a díky odolné ABS konstrukci i pro použití v exteriéru.Se svými PA vstupy i výstupy je možné reproduktor zapojit do všech běžných PA ozvučovacích setup-ů. Příruba, úhlový stojan a možnost stohovatelnosti reproduktorů v rámci série otevírají různé možnosti na uspořádání.Skytec PA reproduktor je díky rukojeti, nízké hmotnosti a přehlédnutelným rozměrům vhodný na transport a vejde se do každému kufru.Absolutně spolehlivá, kvalitně vyhotovena zvuková technika od značkového prodejce.

Tento akční produkt Skytec par 30,5 cm DJ PA reproduktorov, 2X reproduktor 2000W od skvělé značky Skytec lze koupit právě zde za akční cenu. Výhodně teď u nás za 5 149 Kč.