Casa Chic Watford Nástěnné zrcadlo 90 x 60 cm Pravé dřevo Skleněné obklady s mozaikovým efektem

Nástěnné zrcadlo Watford z kolekce Casa Chic by blumfeldt je inspirováno světly a leskem Hollywoodu a dodá vašemu interiéru luxusní kouzlo. Rám z... více informací »
Casa Chic Watford Nástěnné zrcadlo 90 x 60 cm Pravé dřevo Skleněné obklady s mozaikovým efektem
Značka: Casa Chic
3 399 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnné zrcadlo Watford z kolekce Casa Chic by blumfeldt je inspirováno světly a leskem Hollywoodu a dodá vašemu interiéru luxusní kouzlo. Rám z...

Nástěnné zrcadlo Watford z kolekce Casa Chic by blumfeldt je inspirováno světly a leskem Hollywoodu a dodá vašemu interiéru luxusní kouzlo. Rám z drobných skleněných dlaždic s mozaikovým efektem vytváří úchvatnou hru světla a odrazů. Toto moderní, oslnivé zrcadlo s akcentem je dokonalým designovým prvkem na stěnu v obývacím pokoji, ložnici nebo na chodbě a lze jej použít i jako toaletní zrcadlo. Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a nabízí křišťálově čistý odraz bez zkreslení.Oslnivá elegance pro váš domov: zrcadlo Watford od Casa Chic by blumfeldt.

Hodně žádaný kousek Casa Chic Watford Nástěnné zrcadlo 90 x 60 cm Pravé dřevo Skleněné obklady s mozaikovým efektem od skvělého a známého výrobce Casa Chic lze získat na našich stránkách teď se slevou! Nyní získáte od 3 399 Kč.