KLARFIT Darts, terč na šipky, měkký hrot, 26 her, dveře, zvuk

Klarfit přináší s elektronickým terčem Dartor skvělou zábavu při šipkách v domácím prostředí pro začátečníky i... více informací »
KLARFIT Darts
Značka: KLARFIT
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Klarfit přináší s elektronickým terčem Dartor skvělou zábavu při šipkách v domácím prostředí pro začátečníky i...

Klarfit přináší s elektronickým terčem Dartor skvělou zábavu při šipkách v domácím prostředí pro začátečníky i profesionály. Díky integrovanému hracímu počítači si nemusíte lámat hlavu nad body, terč to vyřídí za vás.Na výběr je celkem 26 nejoblíbenějších her se šipkami jako Count Down 301, Cricket nebo Shanghai, které lze přizpůsobit podle vlastních potřeb až v 70 variacích. Terč je určen až pro 8 hráčů. Pokud nejsou k dispozici spoluhráči, terč nabídne virtuálního soupeře v 5 stupních obtížnosti. Elektronický terč se ovládá 6 tlačítky pod terčem. Lze zde nastavit herní režim, spoluhráčů, bodový stav a různé dodatečné možnosti jako nevýhody či dvojitý režim. LED displej informuje o stavu bodů, o tom, který hráč je na řadě, nebo o zbývajících hodech.Aby mohla hra začít hned po zavěšení elektronického terče, dodávka obsahuje 6 šipek s černými a modrými tvarovanými letkami. Aby při chybných hodech nebyly poškozeny stěny a zařízení bytu, všechny šipky mají měkké hroty z plastu, který dokonale sedí do otvorů terče. Pokud se hrot zlomí, k dispozici je 6 náhradních hrotů.Pokud se nehraje, elektronický terč Klarfit Dartor lze zavřít dvoukřídlými dveřmi. Držáky na vnitřní straně slouží pro uskladnění šipek.

Tento zlevněný výrobek KLARFIT Darts, terč na šipky, měkký hrot, 26 her, dveře, zvuk s osvědčenou značkou KLARFIT snadno můžete získat u nás teď ve slevě. Cena již od 1 699 Kč.