domekbytzahrada.cz

Clean Pool Bazénový ohřev extra příslušenství

Kvalitní a žádaný produkt Clean Pool Bazénový ohřev extra příslušenství od oblíbené značky Clean Pool seženete zde teď levně. Teď za akční cenu 699 Kč. EAN: 8595194723337
Clean Pool Bazénový ohřev extra příslušenství
Popis produktu

Bazénový ohřev extra příslušenství

Regulační ventil bazénového solárního ohřevu slouží k regulaci průtoku vody. Pomocí třícestného ventilu lze regulovat množství vody, které bude protékat solárním ohřevem. Díky této regulaci lze dosáhnout maximálního tepelného výkonu ohřevu vody.
Pokud připojíte solární ohřev bazénu bazénové filtrace s nižším výkonem, pak je nutné aby maximální výtlak směroval do solárního kolektoru, aby docházelo k dostatečnému proudění vody.
Naopak připojíte-li solární ohřev bazénu bazénové filtrace s vysokým výkonem, pak rychle proudící voda solárním kolektorem nebude mít dostatek času na ohřátí a bude trvat velmi dlouhou dobu než nahřejete celý bazén. Optimální průtok přes solární ohřev je 1/3 výkonu filtrace a 2/3 vody mimo ohřev přímo do bazénu.
Pokud filtrujete bazén i v nočních hodinách, je potřeba, aby voda neprotékala solárním ohřevem, aby nedocházelo k jejímu nechtěnému ochlazování.

Sada extra příslušenství obsahuje: 1x třícestný ventil, 3x redukce, T prvek, páska, 6x spona
Připojení na hadice 32 nebo 38 mm.