Fóliovník se zipem

Fóliovník se zipem poskytne vašim rostlinám ochranu před hmyzem a nepříznivými povětrnostními podmínkami. Průsvitná fólie... více informací »
Fóliovník se zipem
Značka: Kinzo Garden
549 Kč
Ověřit dostupnost
Fóliovník se zipem poskytne vašim rostlinám ochranu před hmyzem a nepříznivými povětrnostními podmínkami. Průsvitná fólie...

Fóliovník se zipem poskytne vašim rostlinám ochranu před hmyzem a nepříznivými povětrnostními podmínkami. Průsvitná fólie optimálně využívá slunce a jeho teplo pro správnou teplotu a vlhkost uvnitř tunelu. Poskytuje tak rostlinám tolik žádané mikroklima. Fóliovník obsahuje samostatné díly a díky manuálu ho snadno a rychle sestavíte. Zakřivený rám je vyrobený z ocelových trubek s plastovými spojkami. Protože nemá dno, stačí ho jen postavit na půdu. Vstup do skleníku je z obou stran opatřený zipem. Zároveň můžete snadno rolovat přední stranu směrem nahoru a zajistit ji v potřebné poloze stuhami. Díky nízké hmotnosti ho snadno kamkoliv přemístíte.Materiál: PVC, ocel, plast. Rozměry: délka 130 cm, šířka 60 cm, výška 50 cm.Fóliovník se zipemTunel pro pěstování rostlinPro správný růst rostlinOptimální mikroklimaPVC fólie (0,08 mm) – odolná povětrnostním vlivůmPevná ocelová konstrukceRolovací okna se zipemNízká hmotnost – snadná manipulace Fóliovník se zipem značky Kinzo Garden.

Fóliovník se zipem – nízká hmotnost – snadná manipulace – . PVC, ocel.

Tento skvělý kus Fóliovník se zipem od populárního výrobce Kinzo Garden lze pořídit zde nyní ve výhodné akci! Výhodně za super cenu 549 Kč.