domekbytzahrada.cz

Fontána pro zvířata

Unikátní a oblíbený kus Fontána pro zvířata od oblíbené značky Astoreo můžete získat teď skutečně levně. Nyní pořídíte jen za 1 489 Kč.
EAN: 8596115855038
Fontána pro zvířata
Ověřit dostupnost
Značka: Astoreo
1 489
Popis produktu

Voda je pro zvířecí mazlíčky nezbytná součást potravy. Aby ji měli vždy dobrou a čerstvou, o to se dokonale stará fontána pro zvířata Tesla Smart. Nádrž má kapacitu 2,5 l a to je dostatečné množství pro udržení hydratace vašich mazlíčků po dobu několika dní. Její konstrukce umožňuje díky oddělitelným částem snadnou údržbu a rychlou výměnu filtru. Voda zůstává stále čerstvá a čistá za pomoci pryskyřice s aktivní výměnou iontů, aktivního uhlí a bavlněného filtru. Filtrační systém se stará o to, aby voda byla měkká, bez zbytkového chlóru a iontů těžkých kovů. Fontánu snadno ovládáte prostřednictvím aplikace Tesla Smart ve vašem chytrém telefonu.Rozměry: 23,0 x 17,5 x 16,0 cm.Fontána pro domácí mazlíčkyVhodná pro psy a kočky a jiná zvířataVždy čerstvá a čistá vodaObjem nádrže 2,5 lFiltr z organické bavlnyČistící materiál: aktivní uhlík a pryskyřiceNapájení DC 5 V, 1AProvozní teplota 0 °C až 50 °CPřipojení Wi-FiAplikace Tesla Smart pro Android a iOSJazyk aplikace: CZ, SK, PL, HU, SL, HR, EN, DE Fontána pro zvířata značky .

Fontána pro zvířata – filtr z organické bavlny, čistící materiál: aktivní uhlík a pryskyřice, napájení DC 5 V, 1A, provozní teplota 0 °C až 50 °C – připojení Wi-Fi. plast.