Taška přes rameno Business Franceska

Byznys unisex taška s velkou klopou, do které se vejde tolik věcí.Svou velikostí je dimenzovaná pro všechny dokumenty velikosti A4.Zadní strana... více informací »
Taška přes rameno Business Franceska
Značka: Antonio
699 Kč
Ověřit dostupnost
Byznys unisex taška s velkou klopou, do které se vejde tolik věcí.Svou velikostí je dimenzovaná pro všechny dokumenty velikosti A4.Zadní strana...

Byznys unisex taška s velkou klopou, do které se vejde tolik věcí.Svou velikostí je dimenzovaná pro všechny dokumenty velikosti A4.Zadní strana disponuje kapsičkou se zipem.Pod klopou uzavíratelnou na magnet je zip do vnitřní části.Prostorná vnitřní část obsahuje jednu kapsičku na zip a dvě otevřené na klíče a jiné drobnosti.Nabízíme ve dvou dalších barevných provedeních. Materiál polyester.Rozměry: šířka 33 cm, výška 34 cm, hloubka max. 12 cm, nastavitelný ramenní popruh 76 – 137 cm.Vyrobeno v Číně. Taška přes rameno Business Franceska značky Antonio.

Taška přes rameno Business Franceska – – . .

Tento velmi oblíbený produkt Taška přes rameno Business Franceska od odblíbeného výrobce Antonio jednoduše získáte aktuálně na webu za výhodné peníze! Stojí teď u nás 699 Kč.
Další produkty z kategorie Business a messenger tašky