Zádový opěrný polštář s gelovou vložkou

Díky svému ergonomickému tvaru poskytuje tento podpěrný polštář více komfortu sezení často napjatým zádům. Navíc je jeho... více informací »
Zádový opěrný polštář s gelovou vložkou
Značka: WENKO
579 Kč
Ověřit dostupnost
Díky svému ergonomickému tvaru poskytuje tento podpěrný polštář více komfortu sezení často napjatým zádům. Navíc je jeho...

Díky svému ergonomickému tvaru poskytuje tento podpěrný polštář více komfortu sezení často napjatým zádům. Navíc je jeho součástí vyjímatelná gelová vložka, kterou lze zchladit v mrazáku nebo zahřát v mikrovlnné troubě. Ideální při dlouhodobém sezení – do kanceláře, na doma i do auta. S praktickým, pružným popruhem na připevnění. Prodyšný snímatelný potah vyrobený z 3D polyesterové tkaniny (100 %, praní při 30 °). PU pěna uvnitř je příjemně měkká, ale stále dostatečně pevná pro efektivní podpůrnou funkci. Ale dokáže ještě víc! Můžete jej použít vleže, kdy zmírní tlak na meziobratlové ploténky, nebo jako podporu při unavených nohou. Rozměry: polštář cca 33 x 32 x 10 cm (hmotnost 585 g), gelová vložka cca 20 x 10 x 0,5 cm (198 g) Zádový opěrný polštář s gelovou vložkou značky WENKO.

Akční produkt Zádový opěrný polštář s gelovou vložkou od známého předního výrobce WENKO jednoduše pořídíte tady za nejnižší cenu. Aktuálně v akci za 579 Kč.