domekbytzahrada.cz

Garden King Lapač slimáků hranatý HD5005 2 ks

Tento žádaný výrobek Garden King Lapač slimáků hranatý HD5005 2 ks od výrobce se zárukou kvality Garden King naleznete v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční cena 98 Kč. EAN: 8595194736375
Garden King Lapač slimáků hranatý HD5005 2 ks
Popis produktu

Lapač slimáků hranatý

Lapač a past s nástrahou je určena k odchytu slimáků, plzáků i hlemýžďů na okrasných a hospodářských plochách. Lapač slimáků je vhodný především na zeleninové zahrádky, skalky, políčka i větší zahrady. Účinnost nástrahy je zaručena použitím návnady ve formě kapaliny. Konstrukce lapače je velmi jednoduchá a spolehlivá.

Lapač slimáků je složen z plastové nádobky, do které se umístí vábící kapalina. Nádobka se umístí ve stejné rovině s terénem do předem vyhloubené jamky. Slimáci jsou lákáni do nádobky, kde vlivem návnady s pivem jsou omámeni a padají do kapaliny. Vylézání slimáků zabraňuje speciální konstrukce víčka. Slimáky lze ponechat na dně nádobky až do konce doby účinnosti návnady. Účinnost lapače je v poloměru 2 – 4 m od středu umístěného lapače. Pro větší plochy doporučujeme umístit více lapačů ve vzdálenosti cca 5 – 6 m od sebe.

Lapač slimáků rozměr: 12 x 10 cm

Na lapač slimáků poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.