Hrnec ALU Chef 5,8 l

Hrnec ALU Chef 5,8 l je vyrobený technikou litého hliníku, díky kterému se rychle a rovnoměrně zahřívá. Nepřilnavý 2vrstvý... více informací »
Hrnec ALU Chef 5
Značka: Florina
949 Kč
Ověřit dostupnost
Hrnec ALU Chef 5,8 l je vyrobený technikou litého hliníku, díky kterému se rychle a rovnoměrně zahřívá. Nepřilnavý 2vrstvý...

Hrnec ALU Chef 5,8 l je vyrobený technikou litého hliníku, díky kterému se rychle a rovnoměrně zahřívá. Nepřilnavý 2vrstvý povrch umožňuje připravovat pokrmy s minimálním množstvím tuku. Samotný hrnec je ideální i do trouby (bez poklice). Je vhodný pro všechny typy varných desek (plynová, elektrická, sklokeramická a indukční).Objem: 5,8 l. Rozměry: 28 x 28 x 10,9 cm.Hrnec ALU ChefObjem 5,8 lVysoce kvalitní litý hliníkRychle a rovnoměrně se zahříváNepřilnavý 2vrstvý povrchVaření s minimem tukuVhodný do trouby (bez skleněné poklice)Vhodný pro všechny typy varných desekVhodný do myčky Hrnec ALU Chef 5,8 l značky Florina.

Hrnec ALU Chef 5,8 l – rychle a rovnoměrně se zahřívá, nepřilnavý 2vrstvý povrch, vhodný na všechny typy varných desek – . hliník, sklo.

Tento unikátní produkt Hrnec ALU Chef 5,8 l od výrobce s dlouholetou historií Florina máte možnost koupit zde ve výhodné akci! Stojí teď u nás 949 Kč.