Ibiza 0

Profesionální model z oblíbené kolekce značky Ibiza.Tyto 2-pásmové reproduktory jsou ideální pro ozvučování velkých prostor a... více informací »
Ibiza 0
Značka: Ibiza
7 839 Kč
Ověřit dostupnost
Profesionální model z oblíbené kolekce značky Ibiza.Tyto 2-pásmové reproduktory jsou ideální pro ozvučování velkých prostor a...

Profesionální model z oblíbené kolekce značky Ibiza.Tyto 2-pásmové reproduktory jsou ideální pro ozvučování velkých prostor a – díky odolné ABS konstrukci – i exteriérových akcí.Pomocí profesionálních portů můžete reproduktory propojit se všemi druhy ozvučovací techniky.Hnízda Vám umožní jejich umístění na stojanu a stohování (v rámci série).Kromě toho jsou reproduktory vhodné na monitorové rozložení – stojany jsou součástí balení.Pro svou nízkou hmotnost, boční úchyty a kompaktní rozměry jsou reproduktory ideální na časté přenášení.Bílé konstrukce s mírně šedým nádechem můžete využít při vernisážích, svatbách, módních přehlídkách či různých prezentacích.Mírně šedý odstín zajistí dlouhodobý dojem čistoty a případné mírné poškození jsou díky němu méně viditelné.

Tento velmi oblíbený produkt Ibiza 0 od dodavatele s dobrým jménem Ibiza jednoduše můžete získat právě nyní na našich stránkách napořád výhodně! Nyní za 7 839 Kč.