JGS Pepřový sprej Defender Fog 50 ml

Nový produkt JGS Pepřový sprej Defender Fog 50 ml od společnosti se zárukou kvality JGS jde sehnat zde teď právě skutečně výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 169 Kč. EAN: 4017777044829
JGS
Značka: JGS
169 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Pepřový sprej Defender Fog

Klasický kapesní obranný pepřový sprej, který je díky své velikosti vhodný nejen pro ženy a důchodce. Pepřový sprej Defender Fog je charakteristický svým rozprašovnáním a proto není nutno přesně mířit. Po zmáčknutí vystříkne mohutný oblak mlhy.

Velmi účinný pepřový obranný sprej obsahuje 10% látky OC (Oleoresin capsicum). OC je přírodní extrakt z chilli papriček. Pepřový sprej Defender Fog obsahuje aerosol, jeho efektivní použití je zhruba do 1,5 m. Působí i proti agresivním zvířatům.

Vyrobeno v EU.

Pepřový sprej  je prodejný pouze osobám starším 18ti let!
Zboží odesíláme pouze jako zásilku do vlastních rukou.

Dráždí oči, dýchací orgány a kůži. Skladujte na dobře větraném místě. Nevdechujte aerosol. Zamezte styku s kůží a očima. Nebezpečí vážného poškození očí. První pomoc: Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Po styku s kůží okamžitě odložte veškeré kontaminované oblečení a kůži omyjte velkým množstvím vody.

Další produkty z kategorie Pepřové spreje

Další produkty od výrobce JGS