Dětská jídelní židlička

Dětská jídelní židlička snadno dosáhne výšky běžných jídelních stolů. Svého malého strávníka tak budete mít vždy po... více informací »
Dětská jídelní židlička
Značka: Astoreo
899 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská jídelní židlička snadno dosáhne výšky běžných jídelních stolů. Svého malého strávníka tak budete mít vždy po...

Dětská jídelní židlička snadno dosáhne výšky běžných jídelních stolů. Svého malého strávníka tak budete mít vždy po ruce a snadno mu pomůžete s krmením. Židlička je díky pevným kovovým nohám a široké konstrukci vysoce stabilní. Její součástí je odkládací pultík a opěrka pro knížku. Součástí židličky je také bezpečnostní pásek. Židlička je určená dětem, které už dovedou samy sedět – max. do 3 let a do max. hmotnosti 25 kg.Rozměry: 43 x 31,5 x 63 cm. Materiál: zdravotně nezávadný plast.Dětská jídelní židličkaVysoká – k běžným jídelním stolůmŠiroká a stabilní konstrukceKovové odolné nohyPult + opěrka pro knížkuBezpečnostní pásekPro samostatně sedící dětiDo 3 let věkuMax. nosnost 25 kg Dětská jídelní židlička značky Astoreo.

Dětská jídelní židlička – bezpečnostní pásek, široká a stabilní konstrukce – . plast.

Vynikající produkt Dětská jídelní židlička od kvalitní společnosti Astoreo máte možnost pořídit ještě dnes za akční cenu. Výhodně teď u nás za 899 Kč.