Calibra Joy Cat Classic Salmon Sticks

Expirace září 2020. Masový pamlsek Calibra Joy pro kočky – lahodné lososové tyčinky s obsahem nenasycených mastných kyselin pro zdravou kůži a... více informací »
Calibra Joy Cat Classic Salmon Sticks
Značka: Astoreo
55 Kč
Ověřit dostupnost
Expirace září 2020. Masový pamlsek Calibra Joy pro kočky – lahodné lososové tyčinky s obsahem nenasycených mastných kyselin pro zdravou kůži a...

Expirace září 2020. Masový pamlsek Calibra Joy pro kočky – lahodné lososové tyčinky s obsahem nenasycených mastných kyselin pro zdravou kůži a srst. Zdravý, voňavý a lahodný pamlsek pro potěšení i těch nejmlsnějších kočičích jazýčků. Neodolatelné lososové válečky skvěle obohatí jídelníček vaší kočičky. Doplňkové krmivo pro kočky. Složení: rybí maso, kuřecí maso, rostlinný protein, glycerin, sorbitol. Analytické složky: hrubý protein 40%, obsah tuků 6%, hrubá vláknina 3%, hrubý popel 4%, vlhkost 20%. Calibra Joy Cat Classic Salmon Sticks značky .

Calibra Joy Cat Classic Salmon Sticks – – . .

Vysoce kvalitní kus Calibra Joy Cat Classic Salmon Sticks od výrobce s dlouholetou historií Astoreo lze sehnat právě nyní na našich stránkách se slevou! Nyní získáte od 55 Kč.