Souprava na kávu Malachit 3dílná

Souprava na kávu Malachit 3dílná je ideální pro snadnou přípravu lahodné kávy, čaje nebo bylinek. Obsahuje skleněný infuzér... více informací »
Souprava na kávu Malachit 3dílná
Značka: Florina
799 Kč
Ověřit dostupnost
Souprava na kávu Malachit 3dílná je ideální pro snadnou přípravu lahodné kávy, čaje nebo bylinek. Obsahuje skleněný infuzér...

Souprava na kávu Malachit 3dílná je ideální pro snadnou přípravu lahodné kávy, čaje nebo bylinek. Obsahuje skleněný infuzér – frenchpress a dvě sklenice z dvoustěnného skla. Frenchpress je vybavený bambusovým víčkem a ocelovým pístem, který bezpečně oddělí kávovou sedlinu od samotné kávy. Souprava je vyrobená z termického a tvrzeného borosilikátového skla, které je velmi odolné, pevné a zároveň extrémně lehké. Dvoustěnné sklenice udrží teplotu teplých i studených nápojů. Jejich styl je velmi elegantní a efektní.Materiál: tvrzené borosilikátové sklo, nerezová ocel, bambus.Objem: 1 l, 2 x 320 ml. Výrobce doporučuje ruční mytí.Souprava na kávu Malachit3 dílyNa přípravu kávy, čaje, bylinekTermoizolační vlastnostiFrenchpress + 2 skleniceDvoustěnné provedeníTvrzené, žáruvzdorné borosilikátové skloNerezový pístBambusové víčko Souprava na kávu Malachit 3dílná značky Florina.

Souprava na kávu Malachit 3dílná – pro snadnou přípravu kávy nebo bylinných nálevů, dvoustěnné sklenice, borosilikátové, odolné a extrémně lehké sklo – . sklo, bambus.

Exkluzivní produkt Souprava na kávu Malachit 3dílná od dodavatele s dlouholetou historií Florina pořídíte v naší internetové nabídce za nejnižší cenu. Výhodně za 799 Kč.