KLARFIT Kettlebell sada činek 2×10 kg

Ve spojení se správnou přípravou a tréninkovým plánem přizpůsobeným přesně k Vašemu tělu lze docílit enormních výsledků v... více informací »
KLARFIT Kettlebell sada činek 2x10 kg
Značka: KLARFIT
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Ve spojení se správnou přípravou a tréninkovým plánem přizpůsobeným přesně k Vašemu tělu lze docílit enormních výsledků v...

Ve spojení se správnou přípravou a tréninkovým plánem přizpůsobeným přesně k Vašemu tělu lze docílit enormních výsledků v oblasti výdrže a silového tréninku. Externí závaží ve spojení s osobitým úchopem dodávají tréninkovým činkám ideální předpoklady k provádění balistických silových cvičení. Kromě toho pomáhají zvýšit sílu sevření a optimálně cvičit komplexní svalové řetězce a vazy.Ideální i na zlepšení koordinace.Činky se sestávají ze zhuštěné cementové výplně v robustním umělohmotném opláštění. Pevná rukojeť je ergonomicky formovaná a díky dobře čitelným ukazatelům hmotnosti na přední a zadní straně máte vždy na očích tu správnou Klarfit činku.

Tento exkluzivní kus KLARFIT Kettlebell sada činek 2x10 kg od známé značky KLARFIT máte možnost pořídit tady teď za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně v akci za 1 099 Kč.