KLARFIT Kettlebell sada činek 2×12 kg

Ve spojení se správnou přípravou a tréninkovým plánem přizpůsobeným přesně k Vašemu tělu lze docílit enormních výsledků v... více informací »
KLARFIT Kettlebell sada činek 2x12 kg
Značka: KLARFIT
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
Ve spojení se správnou přípravou a tréninkovým plánem přizpůsobeným přesně k Vašemu tělu lze docílit enormních výsledků v...

Ve spojení se správnou přípravou a tréninkovým plánem přizpůsobeným přesně k Vašemu tělu lze docílit enormních výsledků v oblasti výdrže a silového tréninku. Externí závaží ve spojení s osobitým úchopem dodávají tréninkovým činkám ideální předpoklady k provádění balistických silových cvičení. Kromě toho pomáhají zvýšit sílu sevření a optimálně cvičit komplexní svalové řetězce a vazy.Ideální i na zlepšení koordinace.Činky se sestávají ze zhuštěné cementové výplně v robustním umělohmotném opláštění. Pevná rukojeť je ergonomicky formovaná a díky dobře čitelným ukazatelům hmotnosti na přední a zadní straně máte vždy na očích tu správnou Klarfit činku.

Velmi prodávaný produkt KLARFIT Kettlebell sada činek 2x12 kg od populárního výrobce KLARFIT můžete sehnat zde nyní napořád výhodně! Akční cena 2 799 Kč.