Koda 0

Dvojice HiFi věžových reproduktorů se skvělými zvukovými vlastnostmi a RMS výkonem 2x 100 W.Dva sety pozlacených šroubovacích... více informací »
Koda 0
Značka: Koda
7 429 Kč
Ověřit dostupnost
Dvojice HiFi věžových reproduktorů se skvělými zvukovými vlastnostmi a RMS výkonem 2x 100 W.Dva sety pozlacených šroubovacích...

Dvojice HiFi věžových reproduktorů se skvělými zvukovými vlastnostmi a RMS výkonem 2x 100 W.Dva sety pozlacených šroubovacích svorek pro bi-wire/bi-amp použití.Výrazná, polární bílá konstrukce.Koda 858F jsou specifické HiFi reproduktory, které vizuálně a akusticky působí velmi harmonicky.Polární bílá konstrukce je zhotovena z kvalitních materiálů.Díky svému stylovému designu reproduktory snadno zapadnou do obýváku nebo studia každého fajnšmekra.Svůj 100 W PRS výkon rozděluje Koda 858F do 3 pásem a celkově 5 reproduktorů, které jsou přizpůsobeny na bi-wire/bi-amp.Robustní konstrukce reproduktorů slouží na kvalitní přehrávání zvuku.Vynikající zvukové vlastnosti předurčují reproduktory pro použití v kombinacích se stereo HiFi zařízeními nebo 5- nebo vícekanálovými zařízeními k domácímu kinu.

Povedený produkt Koda 0 od skvělého a známého výrobce Koda jednoduše naleznete právě zde trvale výhodně! Akční cena již od 7 429 Kč.
Další produkty od výrobce Koda