Směs esenciálních olejů proti komárům

Směs esenciálních olejů proti komárům patří mezi dokonale účinné a 100% přírodní repelenty. Tato silná a svěží synergie... více informací »
Směs esenciálních olejů proti komárům
Značka: Innobiz
299 Kč
Ověřit dostupnost
Směs esenciálních olejů proti komárům patří mezi dokonale účinné a 100% přírodní repelenty. Tato silná a svěží synergie...

Směs esenciálních olejů proti komárům patří mezi dokonale účinné a 100% přírodní repelenty. Tato silná a svěží synergie vás zbaví obtížných komárů jednoduše a s příjemnou citrusovou vůní. Olej je určený do venkovního a přenosného difuzéru Octalia, který rozptyluje jemnou mlhu a zvlhčuje vzduch. Přidaný olej nejen provoní okolí, zároveň odradí i obtížné komáry. Olej je vyrobený ve Francii a spojuje v sobě blahodárné účinky tří rostlinných složek: organické citrónové trávy, organické levandule a organického citronového eukalyptu. Všechny použité rostliny pocházejí z ekologického zemědělství. Výrobek nese certifikát Ecocert Greenlife – F32600, který ručí za výrobu s respektem k životnímu prostředí a biodiverzitě.Balení: 30 ml.Složení: citronellal (CAS č. 106-23-0), β-myrcen (CAS č. 123-35-3), L-limonen (CAS č. 5989-54-8), kafr (CAS č. 76-22-2)Přenosný a bezdrátový difuzér Octalia najdete v naší nabídce.Směs esenciálních olejů proti komárům100% přírodní repelentPro difuzéryK použití doma i venkuSvěží citrónová vůněOdrazuje obtížný hmyzVyrobený ve FranciiCertifikát Ecocert Greenlife30 ml Směs esenciálních olejů proti komárům značky Innobiz.

Směs esenciálních olejů proti komárům – proti komárům, 100% přírodní repelent, svěží vůně, složky z ekologického zemědělství – . .

Výjimečný produkt Směs esenciálních olejů proti komárům od skvělé značky Innobiz jednoduše můžete sehnat právě teď téměř zdarma! Pouze nyní za 299 Kč.