Kontaktní gril SENCOR SBG 6031SS

Kontaktní gril SENCOR SBG 6031SS patří mezi chytré kuchyňské spotřebiče s dokonalými výsledky. Snadno si vyberete v 7 programech... více informací »
Kontaktní gril SENCOR SBG 6031SS
Značka: Sencor
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Kontaktní gril SENCOR SBG 6031SS patří mezi chytré kuchyňské spotřebiče s dokonalými výsledky. Snadno si vyberete v 7 programech...

Kontaktní gril SENCOR SBG 6031SS patří mezi chytré kuchyňské spotřebiče s dokonalými výsledky. Snadno si vyberete v 7 programech nastavení ten požadovaný (mražené potraviny, slanina, kuře, klobása, steak, ryba, hamburger, manuální). Zároveň gril umožňuje i manuální nastavení. Pracuje ve 3 provozních polohách: uzavřená, otevřená 90 °, otevřená 180°. Je vybavený senzory pro měření tloušťky a nastavení teploty. Inteligentní displej zobrazuje jednotlivé fáze procesu pečení (nepropečený, středně propečený, dobře propečený). Grilovací desky druhé generace mají integrovanou topnou spirálu. Jsou nepřilnavé, odnímatelné a snadno se dají mýt v myčce. Díky systému Cool Touch se povrch grilu nepřehřívá. Údržba grilu je velmi jednoduchá – postačí k ní pouze papírové utěrky.Rozměry: celý přístroj 37,6 x 33 x 16,2 cm, grilovací deska 31 x 25 cm. Hmotnost: 4,7 kg.Kontaktní gril SENCORInteligentní nastavení + manuální7 chytrých programů3 provozní polohy: uzavřená, otevřená 90 °, otevřená 180 °Senzor měření tloušťkySenzor teplotyInteligentní displej pro kontrolu jednotlivých fází procesuNepřilnavé grilovací desky druhé generace – vyjímatelné, s integrovanou topnou spirálouGrilovací desky – mytí v myčceSystém Cool Touch zamezuje přehřívání povrchu griluAutomatická regulace teploty s indikátoremGrilování bez olejeTepelně izolovaná rukojeťOddělené indikátory pro provoz a ohříváníVyjímatelná miska na olejProtiskluzové nožkyMožnost uložení do svislé polohyÚložný prostor pro napájecí kabelPříkon 2100 WHmotnost 4,7 kg Kontaktní gril SENCOR SBG 6031SS značky Sencor.

Kontaktní gril SENCOR SBG 6031SS – 7 chytrých programů, – grilovací desky – mytí v myčce. kov, plast.

Tento nejprodávanější kus Kontaktní gril SENCOR SBG 6031SS od výrobce s mnohaletou tradicí Sencor pohodlně seženete v naší nabídce skutečně levně! Nabídky již od 3 999 Kč.