Nástěnný zásobník na kosmetické tampóny Wenko

Kvalitní a žádaný produkt Nástěnný zásobník na kosmetické tampóny Wenko originál od značky Wenko jednoduše získáte u nás za akční cenu. Akční cena již od 349 Kč. EAN: 4008838274217
Nástěnný zásobník na kosmetické tampóny Wenko
Značka: WENKO
349 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Už vás nebaví stále hledat sáček s vatovými tampóny po celé koupelně? Nástěnný zásobník na kosmetické tampóny Wenko bude mít stálé místo tam, kde mu určíte. Plastový zásobník v jednoduchém čistém stylu má bambusové víčko. Taková kombinace patří mezi současné trendy a vaší koupelně vdechne nejenom skvělý styl, ale také pořádek. Zásobník na stěnu snadno přilepíte nebo připevníte. Součástí balení je montážní materiál. Díky montážní desce na zadní straně lze zásobník snadno sundat a naplnit nebo vyčistit.Materiál: kvalitní plast, bambus. Rozměry: šířka 8 cm, výška 25 cm, hloubka 6,5 cm. Zásobník na kosmetické tampónyJednoduchý trendy stylK připevnění na stěnuBílé plastové těloBambusové víčkoMožnost přilepení nebo připevněníMontážní materiál je součástí balení Nástěnný zásobník na kosmetické tampóny Wenko značky Wenko.

Nástěnný zásobník na kosmetické tampóny Wenko – k připevnění nebo přilepení na stěnu, bambusové víčko – montážní materiál je součástí balení. plast, bambus.